CMSH3-40M TR13
Central SemiconductorCentral Semiconductor
CMSH3-40M TR13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMSH3-40M TR13
Proizvajalec / znamka: Central Semiconductor
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 40V 3A SMB
Podatkovni listi: CMSH3-40M TR13.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMSH3-40M TR13
Številka dela CMSH3-40M TR13 Proizvajalec Central Semiconductor
Opis DIODE SCHOTTKY 40V 3A SMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 106569 pcs Podatkovni list CMSH3-40M TR13.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 550mV @ 3A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja SMB Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena CMSH3-40M TR13DKR
CMSH3-40M TR13DKR-ND
CMSH3-40MTR13DKR
Delovna temperatura - spoj -65°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
natančen opis Diode Schottky 40V 3A Surface Mount SMB Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500µA @ 40V
Tok - Povprečni popravek (Io) 3A Capacitance @ Vr, F 280pF @ 4V, 1MHz
Podobni izdelki
CMSH3-40M BK
CMSH3-40M BK
Proizvajalci: Central Semiconductor
Opis: DIODE SCHOTTKY 40V 3A SMB