CMSH3-40MA TR13
Central SemiconductorCentral Semiconductor
CMSH3-40MA TR13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMSH3-40MA TR13
Proizvajalec / znamka: Central Semiconductor
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 40V 3A SMA
Podatkovni listi: CMSH3-40MA TR13.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMSH3-40MA TR13
Številka dela CMSH3-40MA TR13 Proizvajalec Central Semiconductor
Opis DIODE SCHOTTKY 40V 3A SMA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 240582 pcs Podatkovni list CMSH3-40MA TR13.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 500mV @ 3A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja SMA Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AC, SMA Druga imena CMSH3-40MA TR13 PBFREE
CMSH3-40MA TR13TR
CMSH3-40MA TR13TR-ND
CMSH3-40MATR13TR
Delovna temperatura - spoj -65°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
natančen opis Diode Schottky 40V 3A Surface Mount SMA Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500µA @ 40V
Tok - Povprečni popravek (Io) 3A Capacitance @ Vr, F 280pF @ 4V, 1MHz
Številka osnovnega dela CMSH3-40
Podobni izdelki
CMSH3-60M BK
CMSH3-60M BK
Proizvajalci: Central Semiconductor
Opis: DIODE SCHOTTKY 60V 3A SMB
Na zalogi: 5409 pcs
Prenesi: CMSH3-60M BK.pdf
RFQ
CMSH3-40 BK
CMSH3-40 BK
Opis: DIODE SCHOTTKY 40V 3A SMC
Na zalogi: 4794 pcs
Prenesi: CMSH3-40 BK.pdf
RFQ
CMSH3-60 BK
CMSH3-60 BK
Opis: DIODE SCHOTTKY 60V 3A SMC
Prenesi: CMSH3-60 BK.pdf
CMSH3-60 TR13
CMSH3-60 TR13
Prenesi: CMSH3-60 TR13.pdf
CMSH3-40M BK
CMSH3-40M BK
Opis: DIODE SCHOTTKY 40V 3A SMB
Prenesi: CMSH3-40M BK.pdf
CMSH5-100HV TR13
CMSH5-100HV TR13
Opis: DIODE SCHOTTKY 100V 5A SMC
Prenesi: CMSH5-100HV TR13.pdf
CMSH3-40M TR13
CMSH3-40M TR13
Prenesi: CMSH3-40M TR13.pdf
CMSH3-20M TR13
CMSH3-20M TR13
Opis: DIODE SCHOTTKY 20V 3A SMB