PEGA-3000
Cherry Switches (ZF Electronics)Cherry Switches (ZF Electronics)
PEGA-3000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PEGA-3000
Proizvajalec / znamka: Cherry Switches (ZF Electronics)
Opis izdelka SWITCH THUMB HEX 0.1A 50V
Podatkovni listi: PEGA-3000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PEGA-3000
Številka dela PEGA-3000 Proizvajalec Cherry Switches (ZF Electronics)
Opis SWITCH THUMB HEX 0.1A 50V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4078 pcs Podatkovni list PEGA-3000.pdf
Sklop zaključka Card Edge/Solder Pad Serija PE
Široka sekcija 0.300" (7.62mm) Preberite 0 ~ 15
Mere izreza plošče - Pakiranje Bulk
Izhodna koda Hexadecimal Druga imena 0T56-03M0
CH240
PEGA3000
delovna temperatura -20°C ~ 80°C Število oddelkov 1