PEG226MH3470QE1
KEMETKEMET
PEG226MH3470QE1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PEG226MH3470QE1
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 63V AXIAL
Podatkovni listi: 1.PEG226MH3470QE1.pdf2.PEG226MH3470QE1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PEG226MH3470QE1
Številka dela PEG226MH3470QE1 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 470UF 63V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22265 pcs Podatkovni list 1.PEG226MH3470QE1.pdf2.PEG226MH3470QE1.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca -10%, +30%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.787" Dia x 1.161" L (20.00mm x 29.50mm)
Serija PEG226 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.925A @ 100Hz
Ocene AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Can
Druga imena 399-7545
A231ML471Q063A
delovna temperatura -40°C ~ 150°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 54 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 150°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - ESR (upornost ekvivalentne serije) 125 mOhm @ 100Hz
natančen opis 470µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 125 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 150°C Zmogljivost 470µF