DR254D254P10M
Chip Quik, Inc.Chip Quik, Inc.
DR254D254P10M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DR254D254P10M
Proizvajalec / znamka: Chip Quik, Inc.
Opis izdelka DUAL ROW 2.54MM PITCH 10-PIN MAL
Podatkovni listi: 1.DR254D254P10M.pdf2.DR254D254P10M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DR254D254P10M
Številka dela DR254D254P10M Proizvajalec Chip Quik, Inc.
Opis DUAL ROW 2.54MM PITCH 10-PIN MAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13220 pcs Podatkovni list 1.DR254D254P10M.pdf2.DR254D254P10M.pdf
Velikost / dimenzija 0.700" x 0.500" (17.78mm x 12.70mm) Serija Proto-Advantage
Proto Board Type Connector to DIP Višina tona 0.100" (2.54mm)
Sprejem paketa 2.54mm Header Število pozicij 10
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material FR4 Epoxy Glass
Debelina plošče 0.062" (1.57mm) 1/16"
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DR25MTB
DR25MTB
Proizvajalci: B+B SmartWorx, Inc.
Opis: NETWORKING TERMINAL BLOCK 25PIN
Na zalogi: 4228 pcs
Prenesi: DR25MTB.pdf
RFQ
DR250D
DR250D
Proizvajalci: Orion Fans
Opis: DUCT RING FOR ODB250 BLOWER
Na zalogi: 11593 pcs
Prenesi: DR250D.pdf
RFQ
DR2DIO
DR2DIO
Proizvajalci: B&K Precision
Opis: ANALOG DGTL I/O INPUT CONTROL CA
Na zalogi: 781 pcs
Prenesi: DR2DIO.pdf
DR250A
DR250A
Proizvajalci: Orion Fans
Opis: INLET RING 250MM FOR OAB250