DR24S12005PAFA
Delta ElectronicsDelta Electronics
Delta Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DR24S12005PAFA
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka 9-36VIN, 12V, 5A, 60W, DIN RAIL
Podatkovni listi: DR24S12005PAFA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DR24S12005PAFA
Številka dela DR24S12005PAFA Proizvajalec Delta Electronics
Opis 9-36VIN, 12V, 5A, 60W, DIN RAIL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1419 pcs Podatkovni list DR24S12005PAFA.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 9V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 4.67" L x 2.64" W x 0.93" H (118.6mm x 67.1mm x 23.6mm) Serija DR24S
Moč (Watts) 60W Druga imena 1145-1285
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže DIN Rail Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 92.3% Tok - izhod (maks.) 5A
Odobritve CE Aplikacije ITE (Commercial), Railway
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DR25MTB
DR25MTB
Proizvajalci: B+B SmartWorx, Inc.
Opis: NETWORKING TERMINAL BLOCK 25PIN
Na zalogi: 4228 pcs
Prenesi: DR25MTB.pdf
RFQ
DR24E03X
DR24E03X
Proizvajalci: Crydom
Opis: SSR RELAY SPST-NO 3A 24-280V
Na zalogi: 2280 pcs
Prenesi: DR24E03X.pdf
RFQ
DR250A
DR250A
Proizvajalci: Orion Fans
Opis: INLET RING 250MM FOR OAB250
Prenesi: DR250A.pdf
DR254D254P10M
DR254D254P10M
Proizvajalci: Chip Quik, Inc.
Opis: DUAL ROW 2.54MM PITCH 10-PIN MAL
Prenesi: DR254D254P10M.pdf
DR24E03XR
DR24E03XR
Proizvajalci: Crydom