MC-2000-1-025
CicoilCicoil
Cicoil
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC-2000-1-025
Proizvajalec / znamka: Cicoil
Opis izdelka CBL RIBN 12COND TWIST-PAIR CLEAR
Podatkovni listi: MC-2000-1-025.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 287 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 287 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MC-2000-1-025
Številka dela MC-2000-1-025 Proizvajalec Cicoil
Opis CBL RIBN 12COND TWIST-PAIR CLEAR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 287 pcs Podatkovni list MC-2000-1-025.pdf
Žični merilnik 22 AWG, 28 AWG Napetost 450V
Ščitenje Shielded Serija -
Širina traku 0.950" (24.13mm) Debelina traku 0.137" (3.47mm)
Ocene UL E324413, CE Višina tona -
Druga imena MC-2000-1
MC-2000-1-ND
delovna temperatura -65°C ~ 260°C
Število vodnikov 12 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks Dolžina -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva jakne Clear
Jakna (izolacijski material) Flexx-Sil™ Izolacijska upornost 200 MOhm
Prva oznaka dirigenta - Lastnosti -
natančen opis Flat Ribbon Cable Clear 12 Conductors Flat Twisted Pair, Flat Jacket Trenutna ocena 15A
Conductor Strand - Material dirigenta -
Vrsta kabla Flat Twisted Pair, Flat Jacket
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MC-206 32.7680KA-A0: ROHS
MC-206 32.7680KA-A0: ROHS
Proizvajalci: Epson
Opis: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Na zalogi: 4181 pcs
Prenesi: MC-206 32.7680KA-A0: ROHS.pdf
RFQ
MC-2
MC-2
Proizvajalci: Curtis Industries
Opis: CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.5"
Na zalogi: 15405 pcs
Prenesi: MC-2.pdf
RFQ
MC-19
MC-19
Opis: CONN BARRIER STRIP 19CIRC 0.5"
Prenesi: MC-19.pdf
MC-206 32.7680KA-A0:PURE SN
MC-206 32.7680KA-A0:PURE SN
Proizvajalci: Epson
Prenesi: MC-206 32.7680KA-A0:PURE SN.pdf
MC-206 32.7680KA-A0
MC-206 32.7680KA-A0
Prenesi: MC-206 32.7680KA-A0.pdf
MC-2000-3-025
MC-2000-3-025
Proizvajalci: Cicoil
Opis: CBL RIBN 12COND TWIST-PAIR CLEAR
Na zalogi: 122 pcs
Prenesi: MC-2000-3-025.pdf
MC-20
MC-20
Opis: CONN BARRIER STRIP 20CIRC 0.5"
Prenesi: MC-20.pdf
MC-206 32.7680KA-A3:PURE SN
MC-206 32.7680KA-A3:PURE SN
Prenesi: MC-206 32.7680KA-A3:PURE SN.pdf
MC-17
MC-17
Opis: CONN BARRIER STRIP 17CIRC 0.5"
Prenesi: MC-17.pdf
MC-18
MC-18
Opis: CONN BARRIER STRIP 18CIRC 0.5"
Prenesi: MC-18.pdf
Proizvajalci: Essentra Components
Opis: CBL CLIP U-TYPE BLACK FASTENER
Prenesi:
Proizvajalci: Cicoil
Na zalogi: 150 pcs
Prenesi: MC-2000-2-025.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika