MC-206 32.7680KA-A0
EpsonEpson
MC-206 32.7680KA-A0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC-206 32.7680KA-A0
Proizvajalec / znamka: Epson
Opis izdelka CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Podatkovni listi: 1.MC-206 32.7680KA-A0.pdf2.MC-206 32.7680KA-A0.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MC-206 32.7680KA-A0
Številka dela MC-206 32.7680KA-A0 Proizvajalec Epson
Opis CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5153 pcs Podatkovni list 1.MC-206 32.7680KA-A0.pdf2.MC-206 32.7680KA-A0.pdf
Tip kHz Crystal (Tuning Fork) Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm)