ACDBA1200-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ACDBA1200-HF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ACDBA1200-HF
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 200V 1A DO214AC
Podatkovni listi: ACDBA1200-HF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ACDBA1200-HF
Številka dela ACDBA1200-HF Proizvajalec Comchip Technology
Opis DIODE SCHOTTKY 200V 1A DO214AC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 425088 pcs Podatkovni list ACDBA1200-HF.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 1A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 200V
Paket naprave za dobavitelja DO-214AC (SMA) Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer DO-214AC, SMA Druga imena 641-1871-6
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
natančen opis Diode Schottky 200V 1A Surface Mount DO-214AC (SMA) Trenutna - povratna puščanja @ Vr 200µA @ 200V
Tok - Povprečni popravek (Io) 1A Capacitance @ Vr, F 25pF @ 4V, 1MHz