ACDA56-51CGKWA
KingbrightKingbright
ACDA56-51CGKWA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ACDA56-51CGKWA
Proizvajalec / znamka: Kingbright
Opis izdelka DISPLAY 574NM GRN 1DIG 0.56" SMD
Podatkovni listi: ACDA56-51CGKWA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ACDA56-51CGKWA
Številka dela ACDA56-51CGKWA Proizvajalec Kingbright
Opis DISPLAY 574NM GRN 1DIG 0.56" SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25903 pcs Podatkovni list ACDA56-51CGKWA.pdf
Valovna dolžina - vrh 574nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.1V
Velikost / dimenzija 0.669" H x 0.996" W x 0.094" D (17.00mm x 25.30mm x 2.40mm) Serija -
Odmik moči (maks.) 75mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 12-SMD, No Lead Druga imena 754-1617-2
ACDA5651CGKWA
Število znakov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks)
Millicandela Ocena 26mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta zaslona 7-Segment
Digit / alfa velikost 0.56" (14.22mm) natančen opis Character LED Display Module Green 7-Segment 2 Character Common Anode 2.1V 20mA 0.669" H x 0.996" W x 0.094" D (17.00mm x 25.30mm x 2.40mm) 12-SMD, No Lead
Tok - preskus 20mA Pogosto Pin Common Anode