DOC020F-010.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
DOC020F-010.0M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DOC020F-010.0M
Proizvajalec / znamka: Connor-Winfield
Opis izdelka OSC OCXO 10.000MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: DOC020F-010.0M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DOC020F-010.0M
Številka dela DOC020F-010.0M Proizvajalec Connor-Winfield
Opis OSC OCXO 10.000MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3197 pcs Podatkovni list DOC020F-010.0M.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip OCXO
Velikost / dimenzija 0.556" L x 0.358" W (14.10mm x 9.10mm) Serija DOC
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
Druga imena CW722-2
DOC020F010.0M
delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.307" (7.80mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±20ppb Pogostost 10MHz
natančen opis 10MHz OCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) -