DOC020V-012.8M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
DOC020V-012.8M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DOC020V-012.8M
Proizvajalec / znamka: Connor-Winfield
Opis izdelka OSC VCOCXO 12.8MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: DOC020V-012.8M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DOC020V-012.8M
Številka dela DOC020V-012.8M Proizvajalec Connor-Winfield
Opis OSC VCOCXO 12.8MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2137 pcs Podatkovni list DOC020V-012.8M.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip VCOCXO
Velikost / dimenzija 0.556" L x 0.358" W (14.10mm x 9.10mm) Serija DOC
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
Druga imena CW728-1 delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.307" (7.80mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence ±20ppb
Pogostost 12.8MHz natančen opis 12.8MHz VCOCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead