OH100-50503CF-010.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
OH100-50503CF-010.0M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OH100-50503CF-010.0M
Proizvajalec / znamka: Connor-Winfield
Opis izdelka OSC OCXO 10.000MHZ CMOS PC PIN
Podatkovni listi: OH100-50503CF-010.0M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OH100-50503CF-010.0M
Številka dela OH100-50503CF-010.0M Proizvajalec Connor-Winfield
Opis OSC OCXO 10.000MHZ CMOS PC PIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1221 pcs Podatkovni list OH100-50503CF-010.0M.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip OCXO
Velikost / dimenzija 1.000" L x 1.000" W (25.40mm x 25.40mm) Serija OH100
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 6-DIP (0.750", 19.05mm), 5 Leads Izhod CMOS
Druga imena CW825 delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.500" (12.70mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±5ppb Pogostost 10MHz
natančen opis 10MHz OCXO CMOS Oscillator 3.3V 6-DIP (0.750", 19.05mm), 5 Leads Tok - Supply (Max) -
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) - Osnovni resonator Crystal
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
OH100-50503CV-010.0M
OH100-50503CV-010.0M
Proizvajalci: Connor-Winfield
Opis: OSC VCOCXO 10.000MHZ CMOS PC PIN
Na zalogi: 1496 pcs
Prenesi: OH100-50503CV-010.0M.pdf
RFQ
OH100-60503CF-024.576M
OH100-60503CF-024.576M
Proizvajalci: Connor-Winfield
Opis: OSC OCXO 24.576MHZ CMOS DIP
Na zalogi: 1041 pcs
Prenesi: OH100-60503CF-024.576M.pdf
RFQ
OH10/62,116
OH10/62,116
Proizvajalci: N/A
Opis: TEMPERATURE SENSOR SOD70
Prenesi:
Opis: OSC OCXO 10.000MHZ CMOS PC PIN