OH100-60503CF-024.576M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
OH100-60503CF-024.576M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OH100-60503CF-024.576M
Proizvajalec / znamka: Connor-Winfield
Opis izdelka OSC OCXO 24.576MHZ CMOS DIP
Podatkovni listi: OH100-60503CF-024.576M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OH100-60503CF-024.576M
Številka dela OH100-60503CF-024.576M Proizvajalec Connor-Winfield
Opis OSC OCXO 24.576MHZ CMOS DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1041 pcs Podatkovni list OH100-60503CF-024.576M.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip OCXO
Velikost / dimenzija 1.000" L x 1.000" W (25.40mm x 25.40mm) Serija OH100
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer 6-DIP (0.750", 19.05mm), 5 Leads Izhod CMOS
Druga imena CW869 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.500" (12.70mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±5ppb Pogostost 24.576MHz
natančen opis 24.576MHz OCXO CMOS Oscillator 3.3V 6-DIP (0.750", 19.05mm), 5 Leads Tok - Supply (Max) -