CT9EW502
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT9EW502 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CT9EW502
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN TOP
Podatkovni listi: CT9EW502.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CT9EW502
Številka dela CT9EW502 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69824 pcs Podatkovni list CT9EW502.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Square - 0.378" L x 0.217" W x 0.378" H (9.60mm x 5.50mm x 9.60mm)
Serija CT9 Odporen material Cermet
Odpornost 5 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Bulk Druga imena CT-9EW 5K OHM (502)
CT-9EW502
Število obratov 18 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 5 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Top Adjustment