CT9EX100
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT9EX100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CT9EX100
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Podatkovni listi: CT9EX100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CT9EX100
Številka dela CT9EX100 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 88488 pcs Podatkovni list CT9EX100.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±250ppm/°C Velikost / dimenzija Square - 0.378" L x 0.217" W x 0.378" H (9.60mm x 5.50mm x 9.60mm)
Serija CT9 Odporen material Cermet
Odpornost 10 Ohms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Bulk Število obratov 18
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 10 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Side Adjustment Vrsta prilagajanja Side Adjustment