SM-42TX102
Copal ElectronicsCopal Electronics
SM-42TX102 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM-42TX102
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 1K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Podatkovni listi: SM-42TX102.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SM-42TX102
Številka dela SM-42TX102 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 1K OHM 0.25W GW TOP ADJ Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69210 pcs Podatkovni list SM-42TX102.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka Gull Wing
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Square - 0.189" L x 0.138" W x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm)
Serija SM42 Odporen material Cermet
Odpornost 1 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena SM-42TX 1K OHM (102)
SM-42TX102TR
SM42TX102
Število obratov 11 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 1 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Top Adjustment