SM-42TX105
Copal ElectronicsCopal Electronics
SM-42TX105 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM-42TX105
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 1M OHM 0.25W GW TOP ADJ
Podatkovni listi: SM-42TX105.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SM-42TX105
Številka dela SM-42TX105 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 1M OHM 0.25W GW TOP ADJ Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72698 pcs Podatkovni list SM-42TX105.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka Gull Wing
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Square - 0.189" L x 0.138" W x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm)
Serija SM42 Odporen material Cermet
Odpornost 1 MOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena SM-42TX 1M OHM (105)
SM-42TX105TR
SM42TX105
Število obratov 11 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 1 MOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Top Adjustment