150683K400DC
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
150683K400DC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 150683K400DC
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 0.068UF 400VDC AXIAL
Podatkovni listi: 150683K400DC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 150683K400DC
Številka dela 150683K400DC Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 0.068UF 400VDC AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5151 pcs Podatkovni list 150683K400DC.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.276" Dia x 0.807" L (7.00mm x 20.50mm) Serija 150
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.068µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Axial
Zmogljivost 0.068µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
150683K100BB
150683K100BB
Proizvajalci: Cornell Dubilier Electronics
Opis: CAP FILM 0.068UF 100VDC AXIAL
Na zalogi: 5931 pcs
Prenesi: 150683K100BB.pdf
RFQ
Proizvajalci: Phoenix Contact
Opis: CABLE 4POS