150684J400MF
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
150684J400MF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 150684J400MF
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 0.68UF 5% 400VDC AXIAL
Podatkovni listi: 150684J400MF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 150684J400MF
Številka dela 150684J400MF Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 0.68UF 5% 400VDC AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4428 pcs Podatkovni list 150684J400MF.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.492" Dia x 1.299" L (12.50mm x 33.00mm) Serija 150
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.68µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Axial
Zmogljivost 0.68µF Aplikacije General Purpose