160334J100E-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
160334J100E-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 160334J100E-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 0.33UF 5% 100VDC RADIAL
Podatkovni listi: 160334J100E-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 160334J100E-F
Številka dela 160334J100E-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 0.33UF 5% 100VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 172915 pcs Podatkovni list 160334J100E-F.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 63V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm) Serija 160
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 160334J100E-F-ND
160334J100EF
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.33µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.33µF Aplikacije General Purpose