160334J250G
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
160334J250G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 160334J250G
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 0.33UF 5% 250VDC RADIAL
Podatkovni listi: 160334J250G.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 160334J250G
Številka dela 160334J250G Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 0.33UF 5% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4541 pcs Podatkovni list 160334J250G.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm) Serija 160
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.33µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.33µF Aplikacije General Purpose