160334K100F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
160334K100F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 160334K100F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 0.33UF 10% 100VDC RAD
Podatkovni listi: 160334K100F.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 160334K100F
Številka dela 160334K100F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 0.33UF 10% 100VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5238 pcs Podatkovni list 160334K100F.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 63V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Serija 160
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.33µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.33µF Aplikacije General Purpose