3186GD332M400MPC1
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
3186GD332M400MPC1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3186GD332M400MPC1
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
Podatkovni listi: 3186GD332M400MPC1.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3186GD332M400MPC1
Številka dela 3186GD332M400MPC1 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 1498 pcs Podatkovni list 3186GD332M400MPC1.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.000" Dia (76.20mm)
Serija 3186 Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena 338-1779
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1500 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.250" (31.75mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 3.625" (92.08mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 3300µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 1500 Hrs @ 85°C Zmogljivost 3300µF