3186GF472M400MPC1
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
3186GF472M400MPC1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3186GF472M400MPC1
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Podatkovni listi: 3186GF472M400MPC1.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 3186GF472M400MPC1
Številka dela 3186GF472M400MPC1 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 4943 pcs Podatkovni list 3186GF472M400MPC1.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.000" Dia (76.20mm)
Serija 3186 Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena 338-1782
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1500 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.250" (31.75mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 4.625" (117.48mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 34 mOhm
natančen opis 4700µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 34 mOhm 1500 Hrs @ 85°C Zmogljivost 4700µF