380LX151M350H032
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
380LX151M350H032 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 380LX151M350H032
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 150UF 20% 350V SNAP
Podatkovni listi: 380LX151M350H032.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 380LX151M350H032
Številka dela 380LX151M350H032 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 150UF 20% 350V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5880 pcs Podatkovni list 380LX151M350H032.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija 380LX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.1A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.11 Ohm
natančen opis 150µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.11 Ohm 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 150µF