380LX151M350K012
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
380LX151M350K012 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 380LX151M350K012
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 150UF 20% 350V SNAP
Podatkovni listi: 380LX151M350K012.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 380LX151M350K012
Številka dela 380LX151M350K012 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 150UF 20% 350V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33387 pcs Podatkovni list 380LX151M350K012.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija 380LX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.1A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.11 Ohm natančen opis 150µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.11 Ohm 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 150µF Aplikacije General Purpose