381LQ271M350J032
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
381LQ271M350J032 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 381LQ271M350J032
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP
Podatkovni listi: 381LQ271M350J032.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 381LQ271M350J032
Številka dela 381LQ271M350J032 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49991 pcs Podatkovni list 381LQ271M350J032.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija 381LQ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.1A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.54A @ 20kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 740 mOhm @ 120Hz
natančen opis 270µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 740 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 270µF