381LQ271M350K012
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
381LQ271M350K012 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 381LQ271M350K012
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP
Podatkovni listi: 381LQ271M350K012.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 381LQ271M350K012
Številka dela 381LQ271M350K012 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5687 pcs Podatkovni list 381LQ271M350K012.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija 381LQ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.1A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena 338-3856
381LQ271M350K012-ND
delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 614 mOhm @ 120Hz natančen opis 270µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 614 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 270µF Aplikacije General Purpose