715P33256JA3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 715P33256JA3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 3300PF 5% 600VDC RADIAL
Podatkovni listi: 715P33256JA3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 715P33256JA3
Številka dela 715P33256JA3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 3300PF 5% 600VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78183 pcs Podatkovni list 715P33256JA3.pdf
Voltage Rating - DC 600V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.319" Dia x 0.701" L (8.10mm x 17.80mm) Serija Orange Drop® 715P
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 338-4364
715P33256JA3-ND
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Razdalja med vodikom 0.500" (12.70mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.610" (15.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 3300pF Film Capacitor 200V 600V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 3300pF Aplikacije High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber