715P33296JA3
pregled izdelka
Številka dela: 715P33296JA3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM 3300PF 10% 600VDC RAD
Podatkovni listi: 715P33296JA3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 715P33296JA3
Številka dela 715P33296JA3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 3300PF 10% 600VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 86407 pcs Podatkovni list 715P33296JA3.pdf
Voltage Rating - DC 600V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.319" Dia x 0.701" L (8.10mm x 17.80mm) Serija Orange Drop® 715P
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Razdalja med vodikom 0.500" (12.70mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.610" (15.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 3300pF Film Capacitor 200V 600V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 3300pF