715P33356LA3
pregled izdelka
Številka dela: 715P33356LA3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP FILM .033UF 5% 600VDC RADIAL
Podatkovni listi: 715P33356LA3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 715P33356LA3
Številka dela 715P33356LA3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM .033UF 5% 600VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 100345 pcs Podatkovni list 715P33356LA3.pdf
Voltage Rating - DC 600V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.461" Dia x 1.252" L (11.70mm x 31.80mm) Serija Orange Drop® 715P
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Razdalja med vodikom 1.031" (26.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.752" (19.10mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.033µF Film Capacitor 200V 600V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.033µF