AFK227M16E16VT-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AFK227M16E16VT-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD
Podatkovni listi: AFK227M16E16VT-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AFK227M16E16VT-F
Številka dela AFK227M16E16VT-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 88413 pcs Podatkovni list AFK227M16E16VT-F.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.374" W (8.30mm x 9.50mm) Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija AFK_V Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 225mA @ 120Hz
Ocene AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can - SMD
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 260 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.268" (6.80mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 260 mOhm @ 100kHz
natančen opis 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 260 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 220µF