AFK227M2AR44B-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
AFK227M2AR44B-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AFK227M2AR44B-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 100V SMD
Podatkovni listi: AFK227M2AR44B-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
150 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AFK227M2AR44B-F
Številka dela AFK227M2AR44B-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 220UF 20% 100V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 44718 pcs Podatkovni list AFK227M2AR44B-F.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.748" L x 0.827" W (19.00mm x 21.00mm) Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija AFK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 687.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 917mA @ 100kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - SMD delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 150 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.669" (17.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 150 mOhm @ 100kHz
natančen opis 220µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 150 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 220µF