AFK336M63F24T-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
AFK336M63F24T-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AFK336M63F24T-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 33UF 20% 63V SMD
Podatkovni listi: AFK336M63F24T-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AFK336M63F24T-F
Številka dela AFK336M63F24T-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 33UF 20% 63V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 111006 pcs Podatkovni list AFK336M63F24T-F.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.394" W (8.30mm x 10.00mm) Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija AFK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 187.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 250mA @ 100kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 650 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 650 mOhm @ 100kHz natančen opis 33µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 650 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 33µF Aplikacije Automotive, Bypass, Decoupling