AFK336M80F24T-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
AFK336M80F24T-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AFK336M80F24T-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 33UF 20% 80V SMD
Podatkovni listi: AFK336M80F24T-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AFK336M80F24T-F
Številka dela AFK336M80F24T-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 33UF 20% 80V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84169 pcs Podatkovni list AFK336M80F24T-F.pdf
Napetost - ocenjena 80V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.394" W (8.30mm x 10.00mm) Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija AFK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 97.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 130mA @ 100kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 338-2182-6
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 1.3 Ohms
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.3 Ohm
natančen opis 33µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1.3 Ohm 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 33µF