AFK477M16F24T-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
AFK477M16F24T-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AFK477M16F24T-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD
Podatkovni listi: AFK477M16F24T-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AFK477M16F24T-F
Številka dela AFK477M16F24T-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 155558 pcs Podatkovni list AFK477M16F24T-F.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.394" W (8.30mm x 10.00mm) Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija AFK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 450mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 600mA @ 100kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 338-2207-2
AFK477M16F24T-F-ND
AFK477M16F24TF
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 160 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 160 mohm @ 100kHz
natančen opis 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 160 mohm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 470µF