C1206C104M5UAC
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1206C104M5UAC
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAPACITOR CERAMIC MLCC 1206
Podatkovni listi: C1206C104M5UAC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C1206C104M5UAC
Številka dela C1206C104M5UAC Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAPACITOR CERAMIC MLCC 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5042 pcs Podatkovni list C1206C104M5UAC.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.059" (1.50mm) Temperaturni koeficient Z5U
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Ocene - Paket / primer 1206 (3216 Metric)
Druga imena C1206C104M5UACCDE delovna temperatura 10°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 0.1µF