C1206C104M5UACB
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1206C104M5UACB
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAPACITOR CERAMIC MLCC 1206
Podatkovni listi: C1206C104M5UACB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C1206C104M5UACB
Številka dela C1206C104M5UACB Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAPACITOR CERAMIC MLCC 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4345 pcs Podatkovni list C1206C104M5UACB.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.059" (1.50mm) Temperaturni koeficient Z5U
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Ocene - Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura 10°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C1206C104M5RECAUTO
C1206C104M5RECAUTO
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 1206 0.1UF 50V X7R 20%