CD10ED750JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10ED750JO3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD10ED750JO3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 75PF 5% 500V RADIAL
Podatkovni listi: CD10ED750JO3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CD10ED750JO3
Številka dela CD10ED750JO3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 75PF 5% 500V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 45452 pcs Podatkovni list CD10ED750JO3.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija 0.370" L x 0.201" W (9.40mm x 5.10mm) Serija CD10
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.142" (3.60mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.339" (8.60mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 75pF Mica Capacitor 500V Radial
Zmogljivost 75pF