CD10ED750JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10ED750JO3F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD10ED750JO3F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 75PF 5% 500V RADIAL
Podatkovni listi: CD10ED750JO3F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD10ED750JO3F
Številka dela CD10ED750JO3F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 75PF 5% 500V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 44371 pcs Podatkovni list CD10ED750JO3F.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±5%
Velikost / dimenzija 0.370" L x 0.201" W (9.40mm x 5.10mm) Serija CD10
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena CD10ED750J03F delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Razdalja med vodikom 0.142" (3.60mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.339" (8.60mm)
Lastnosti General Purpose Dielektrični material Mica
natančen opis 75pF Mica Capacitor 500V Radial Zmogljivost 75pF