CD15FC821GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15FC821GO3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD15FC821GO3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 820PF 2% 300V RADIAL
Podatkovni listi: CD15FC821GO3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD15FC821GO3
Številka dela CD15FC821GO3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 820PF 2% 300V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 23896 pcs Podatkovni list CD15FC821GO3.pdf
Napetost - ocenjena 300V Toleranca ±2%
Velikost / dimenzija 0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm) Serija CD15
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.232" (5.90mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.390" (9.90mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 820pF Mica Capacitor 300V Radial
Zmogljivost 820pF