CD15FC821GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15FC821GO3F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD15FC821GO3F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 820PF 2% 300V RADIAL
Podatkovni listi: CD15FC821GO3F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD15FC821GO3F
Številka dela CD15FC821GO3F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 820PF 2% 300V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23006 pcs Podatkovni list CD15FC821GO3F.pdf
Napetost - ocenjena 300V Toleranca ±2%
Velikost / dimenzija 0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm) Serija CD15
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena CD15FC821G03F delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Razdalja med vodikom 0.232" (5.90mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.390" (9.90mm)
Lastnosti General Purpose Dielektrični material Mica
natančen opis 820pF Mica Capacitor 300V Radial Zmogljivost 820pF