CDV30FK222FO3
pregled izdelka
Številka dela: CDV30FK222FO3
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka MICA
Podatkovni listi: CDV30FK222FO3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
9 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDV30FK222FO3
Številka dela CDV30FK222FO3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis MICA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4162 pcs Podatkovni list CDV30FK222FO3.pdf
Napetost - ocenjena 2.5kV Toleranca ±1%
Velikost / dimenzija - Serija CDV30
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 2200pF Mica Capacitor 2.5kV Radial
Zmogljivost 2200pF