CDV30FK222FO3F
pregled izdelka
Številka dela: CDV30FK222FO3F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka MICA
Podatkovni listi: CDV30FK222FO3F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDV30FK222FO3F
Številka dela CDV30FK222FO3F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis MICA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3373 pcs Podatkovni list CDV30FK222FO3F.pdf
Napetost - ocenjena 2.5kV Toleranca ±1%
Velikost / dimenzija - Serija CDV30
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Dielektrični material Mica natančen opis 2200pF Mica Capacitor 2.5kV Radial
Zmogljivost 2200pF