CGS153U075V5L
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGS153U075V5L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGS153U075V5L
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 15000UF 75V SCREW
Podatkovni listi: 1.CGS153U075V5L.pdf2.CGS153U075V5L.pdf3.CGS153U075V5L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
42 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGS153U075V5L
Številka dela CGS153U075V5L Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 15000UF 75V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2971 pcs Podatkovni list 1.CGS153U075V5L.pdf2.CGS153U075V5L.pdf3.CGS153U075V5L.pdf
Napetost - ocenjena 75V Toleranca -10%, +75%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.000" Dia (50.80mm)
Serija CGS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 11.9A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 15.47A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena 338-3540
CGS153U075V5L-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 5.625" (142.88mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 18 mOhm @ 120Hz natančen opis 15000µF 75V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 18 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 15000µF Aplikacije General Purpose