CGS154U016X5L
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGS154U016X5L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGS154U016X5L
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ALUM 150000UF 16V SCREW
Podatkovni listi: 1.CGS154U016X5L.pdf2.CGS154U016X5L.pdf3.CGS154U016X5L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGS154U016X5L
Številka dela CGS154U016X5L Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 150000UF 16V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1045 pcs Podatkovni list 1.CGS154U016X5L.pdf2.CGS154U016X5L.pdf3.CGS154U016X5L.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca -10%, +75%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.000" Dia (76.20mm)
Serija CGS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 19.3A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 25.09A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 4.125" (104.78mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 7 mOhm @ 120Hz
natančen opis 150000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 7 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 150000µF