CK05BX820K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CK05BX820K
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP CER 82PF 200V 10% RADIAL
Podatkovni listi: CK05BX820K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CK05BX820K
Številka dela CK05BX820K Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP CER 82PF 200V 10% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 161046 pcs Podatkovni list CK05BX820K.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient BX
Velikost / dimenzija 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm) Serija Military, MIL-C-11015, CK05
Ocene - Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.245" (6.22mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 82pF ±10% 200V Ceramic Capacitor BX Radial
Zmogljivost 82pF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CK06BX103K
CK06BX103K
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 10000PF 200V BX RADIAL