CK05BX823K
KEMETKEMET
CK05BX823K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CK05BX823K
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.082UF 50V 10% RADIAL
Podatkovni listi: 1.CK05BX823K.pdf2.CK05BX823K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CK05BX823K
Številka dela CK05BX823K Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.082UF 50V 10% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 207705 pcs Podatkovni list 1.CK05BX823K.pdf2.CK05BX823K.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient BX
Velikost / dimenzija 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm) Serija Military, MIL-C-11015, CK05