CMR04F391GOAP
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR04F391GOAP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMR04F391GOAP
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP MICA 390PF 100V RADIAL
Podatkovni listi: CMR04F391GOAP.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
14 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMR04F391GOAP
Številka dela CMR04F391GOAP Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 390PF 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4893 pcs Podatkovni list CMR04F391GOAP.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±2%
Velikost / dimenzija 0.390" L x 0.220" W (9.90mm x 5.60mm) Serija CMR
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.150" (3.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.382" (9.70mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Mica natančen opis 390pF Mica Capacitor 100V Radial
Zmogljivost 390pF